TV gids

TV gids

De TV gids van TVblik is een duidelijke gids met een overzicht van alle uitzendingen die vandaag op TV zijn. Ook biedt de TV gids een overzicht van de uitzendingen die de afgelopen dagen op TV waren te zien. En zie je in de TV gids een bepaalde uitzending welke je alsnog wilt terugkijken? Dan kun je direct doorklikken om deze uitzending te bekijken op TVblik.

TV gids vandaag

  • 03:00 NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:32 NOS Journaal
  • 8 amusement-human-intrest
  • 03:52 NOS Journaal
  • 8 amusement-human-intrest
  • 05:51 Nederland in Beweging
  • 06:07 MAX Geheugentrainer
  • 06:30 NOS Journaal
  • 06:35 NOS Journaal
  • 06:40 NOS Journaal
  • 06:45 NOS Journaal
  • 06:50 NOS Journaal
  • 07:00 NOS Journaal
  • 07:11 Goedemorgen Nederland
  • 07:30 NOS Journaal
  • 07:39 Goedemorgen Nederland
  • 08:00 NOS Journaal
  • 08:11 Goedemorgen Nederland
  • 08:30 NOS Journaal
  • 08:39 Goedemorgen Nederland
  • 09:00 NOS Journaal
  • 09:13 Goedemorgen Nederland
  • 09:30 NOS Journaal
  • 09:39 Goedemorgen Nederland
  • 10:00 NOS Journaal
  • 10:15 Nederland in Beweging
  • 10:31 MAX Geheugentrainer
  • 10:46 NOS Journaal
  • 11:00 NOS Journaal
  • 11:14 Tijd voor MAX
  • 12:00 NOS Journaal
  • 12:15 Dit is de middag
  • 13:00 NOS Journaal
  • 13:22 Kook mee met MAX
  • 13:37 NOS Journaal
  • 14:00 NOS Journaal
  • 14:20 NOS Journaal
  • 14:31 NOS Journaal
  • 14:41 NOS Journaal
  • 15:00 NOS Journaal
  • 15:21 NOS Journaal
  • 15:36 NOS Journaal
  • 15:51 Radar
  • 16:42 Te Mooi voor Woorden
  • 17:00 NOS Journaal
  • 17:10 Tijd voor MAX
  • 18:00 NOS Journaal
  • 18:17 EenVandaag
  • 18:49 NOS Sportjournaal
  • 19:04 Khalid & Sophie
  • 20:00 NOS Journaal
  • 20:34 De top van onderop
  • 21:32 De rijdende rechter
  • 22:19 Op1
  • 23:22 NOS Journaal
  • 23:48 Op1
  • 00:51 NOS Journaal
  • 01:18 EenVandaag
  • 01:45 NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:16 NOS Journaal
  • 02:36 NOS Journaal
  • 06:00 Tijd voor MAX
  • 06:40 Op de planken
  • 06:45 Op de planken
  • 07:00 NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:15 NOS Journaal
  • 07:30 NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:37 NOS Journaal
  • 07:41 NOS Journaal
  • 07:46 NOS Journaal
  • 07:50 NOS Journaal
  • 08:00 NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:10 NOS Journaal
  • 08:30 NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:37 NOS Journaal
  • 08:41 NOS Journaal
  • 08:46 NOS Journaal
  • 08:50 NOS Journaal
  • 09:00 NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:20 Nederland in Beweging
  • 09:40 De Hofbar
  • 10:10 Nieuwsuur
  • 11:00 NOS Journaal
  • 11:15 Noord-Zuid-Oost-West
  • 11:55 Kook mee met MAX
  • 12:20 BinnensteBuiten
  • 13:00 NOS Journaal
  • 13:20 Opsporing verzocht
  • 14:10 Blauw bloed
  • 14:40 Radar
  • 15:30 Oppassen!!!
  • 16:00 NOS Journaal
  • 16:12 Kook mee met MAX
  • 16:28 Met het mes op tafel
  • 17:00 NOS Journaal
  • 17:09 Sanditon
  • 18:00 NOS Journaal
  • 18:14 NOS Journaal Regio
  • 18:32 Noord-Zuid-Oost-West
  • 19:10 BinnensteBuiten
  • 19:52 Met het mes op tafel
  • 20:28 Volle zalen
  • 21:10 Waarom gaan we niet vaker?
  • 21:30 Nieuwsuur
  • 22:17 Dit is de kwestie
  • 22:51 Focus
  • 23:20 2Doc kort
  • 23:33 De nachtzoen
  • 23:48 Nieuwsuur
  • 00:36 Dit is de middag
  • 01:17 Nieuwsuur
  • 03:34 Khalid & Sophie
  • 6 khalid-sophie
  • 04:29 NOS Jeugdjournaal
  • 5 nos-jeugdjournaal
  • 04:50 Tekst-TV
  • 05:32 Pingu
  • 05:38 Rita & Krokodil
  • 05:43 Inui
  • 05:52 Clangers
  • 06:02 Liselotte
  • 06:09 Angelina Ballerina
  • 06:23 Raad eens hoeveel ik van je hou
  • 06:33 Sesamstraat
  • 06:49 Samson & Marie
  • 06:54 Kiwi & Strit
  • 06:59 Lucas de spin
  • 07:06 Zin in Zappelin
  • 07:08 Charlie en Lola
  • 07:20 Zin in Zappelin
  • 07:21 Zin in Zappelin
  • 07:25 Kindertijd
  • 07:34 Zin in Zappelin
  • 07:37 Splat & Seymour
  • 07:48 Zin in Zappelin
  • 07:50 PatsBoemKledder!
  • 08:08 Zin in Zappelin
  • 08:09 Zin in Zappelin
  • 08:12 Shaun het schaap
  • 08:19 Masha
  • 08:27 Grizzy en de lemmingen
  • 08:34 Pieter Konijn
  • 08:46 Tip de muis
  • 08:53 Joe & Jack
  • 09:01 Babar en de belevenissen van Badou
  • 09:12 Noddy, de detective
  • 09:24 Sarah en Eend
  • 09:31 Bing
  • 09:38 Bumba
  • 09:43 Hoi Duggee
  • 09:51 Teletubbies
  • 10:04 Nurdys
  • 10:09 Zappelin Mini's
  • 10:11 Woezel & Pip Overal Vriendjes!
  • 10:26 Simon
  • 10:32 Kiri & Lou
  • 10:37 Nijntje en vriendjes
  • 10:41 Nijntje en vriendjes
  • 10:46 Peppa Pig
  • 10:51 Peppa Pig
  • 10:57 Pim & Pom
  • 11:02 Lucas de spin
  • 11:09 Ziggy en de Zootram
  • 11:20 Sesamstraat 10 voor...
  • 11:30 Pipi, Pupu & Rosemarie
  • 11:37 Nelli en Nora
  • 11:44 Jojo & Ouma
  • 11:55 Lief Monster
  • 12:02 Maya de bij
  • 12:14 Sesamstraat
  • 12:29 Zin in Zappelin
  • 12:32 Zin in Zappelin
  • 12:34 Vos en Haas
  • 12:44 Zin in Zappelin
  • 12:48 Kindertijd
  • 12:56 Zin in Zappelin
  • 12:59 Agent Binky
  • 13:10 Zin in Zappelin
  • 13:13 Zo is Joey
  • 13:24 Zin in Zappelin
  • 13:25 Zin in Zappelin
  • 13:28 Shaun het schaap
  • 13:35 Masha
  • 13:37 Grizzy en de lemmingen
  • 13:44 De Smurfen
  • 13:56 Interstellar Ella
  • 14:07 Bouwer Power
  • 14:21 Beestenbrigade special
  • 14:38 Kinderen voor Kinderen
  • 14:50 De Matties
  • 15:17 Studio Snugger
  • 15:33 Zappbios: Oswald en de pinguïns
  • 16:58 Zappsport
  • 17:26 De dikke data show
  • 17:48 Checkpoint
  • 18:14 Klaas kan alles
  • 18:27 De Faker
  • 18:44 Het Klokhuis
  • 19:00 NOS Jeugdjournaal
  • 19:27 First Dates
  • 20:26 X Days Outside
  • 21:14 100 dagen in de vergeten wijk
  • 22:05 Serious Christmas
  • 22:37 Op de matrix
  • 23:13 Blozende oortjes
  • 23:35 Khalid & Sophie
  • 00:31 X Days Outside
  • 01:20 100 dagen in de vergeten wijk
  • 02:19 Serious Christmas
  • 02:50 Op de matrix
  • 05:47 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
  • 05:57 Editie NL
  • 06:13 Editie NL
  • 06:30 RTL Nieuws
  • 06:36 RTL Weer
  • 06:45 RTL Nieuws
  • 06:52 RTL Weer
  • 07:00 RTL Nieuws
  • 07:10 RTL Weer
  • 07:15 RTL Nieuws
  • 07:25 RTL Weer
  • 07:30 RTL Nieuws
  • 07:40 RTL Weer
  • 07:44 RTL Nieuws
  • 07:54 RTL Weer
  • 08:00 RTL Nieuws
  • 08:12 RTL Weer
  • 08:20 RTL Nieuws
  • 08:32 RTL Weer
  • 08:39 RTL Nieuws
  • 08:52 RTL Weer
  • 09:00 RTL Nieuws
  • 09:08 RTL Weer
  • 09:16 RTL Boulevard
  • 10:03 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
  • 11:02 Goede Tijden, Slechte Tijden
  • 11:31 The Bold and the Beautiful
  • 11:59 ER
  • 12:56 ER
  • 14:01 BEAU
  • 15:01 The Masked Singer
  • 16:59 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
  • 17:57 Wonderlijke Sprookjes
  • 18:00 RTL Nieuws
  • 18:17 Editie NL
  • 18:33 RTL Weer
  • 18:35 RTL Boulevard
  • 19:30 RTL Nieuws
  • 19:50 Stralen Van Geluk
  • 19:59 RTL Weer
  • 20:02 Goede Tijden, Slechte Tijden
  • 20:33 Het perfecte plaatje
  • 22:09 BEAU
  • 23:25 RTL Nieuws
  • 23:41 RTL Weer
  • 23:45 BEAU
  • 01:00 RTL Boulevard
  • 01:45 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
  • 02:02 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
  • 05:30 RTL De Journal
  • 06:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 07:29 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 07:59 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 10:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 10:34 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 11:06 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 15:21 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 17:15 112 Vandaag
  • 17:38 Politie op je hielen
  • 18:36 Politie op je hielen
  • 19:34 Politie op je hielen
  • 20:32 Bij Ons Op Het Kamp
  • 21:32 112 Vandaag
  • 22:02 24 Uur in de E.R.
  • 23:05 Ambulance UK
  • 00:00 Politie op je hielen
  • 01:04 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 02:50 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
  • 06:00 Loop: Hart van Nederland
  • 06:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 06:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 07:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 07:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 07:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 07:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 08:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 08:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 08:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 08:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 08:55 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 09:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 09:29 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 09:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 10:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 10:14 Hart van Nederland - Ochtend Editie
  • 10:28 Shownieuws
  • 11:19 Huizen onder de Hamer
  • 12:38 De Bondgenoten
  • 13:25 Lang Leve de Liefde
  • 14:09 50/50
  • 14:40 Familie Gillis: Massa is Kassa
  • 15:35 Huizen onder de Hamer
  • 16:46 vtwonen: Weer Verliefd op je Huis
  • 17:45 Hart van Nederland - Vroege Editie
  • 17:56 GoedNieuws Vandaag
  • 18:27 50/50
  • 18:59 Lang Leve de Liefde
  • 19:45 De Bondgenoten
  • 20:27 Steenrijk, straatarm
  • 21:35 Vandaag Inside
  • 22:38 Hart van Nederland - Late editie
  • 23:00 Shownieuws
  • 23:55 De Bondgenoten
  • 00:36 Lang Leve de Liefde
  • 01:20 Vandaag Inside
  • 02:05 Loop: Hart van Nederland
  • 06:01 Teleshop 7: Tommy Teleshopping
  • 09:31 Vis TV XL
  • 10:30 Stop! Politie
  • 11:29 Idioten op de weg
  • 12:00 Idioten op de weg
  • 12:30 Idioten op de weg
  • 13:01 Idioten op de weg
  • 13:31 Flodder
  • 14:02 Flodder
  • 14:37 Pawn Stars
  • 15:31 Pawn Stars
  • 16:26 American Pickers
  • 16:54 Bar Rescue
  • 17:48 Pawn Stars
  • 18:08 Pawn Stars
  • 18:36 Pawn Stars
  • 19:31 Pawn Stars
  • 20:27 Never Say Never Again
  • 23:11 The Transporter
  • 00:10 RTL Transportwereld
  • 00:40 Pawn Stars
  • 01:35 Teleshop 7: Tommy Teleshopping
  • 02:02 Teleshop 7: Tommy Teleshopping
  • 02:02 Teleshop 7: Tommy Teleshopping
  • 18:00 The Big Bang Theory
  • 18:16 The King of Queens
  • 18:43 Two and a Half Men
  • 19:09 Two and a Half Men
  • 19:34 The Big Bang Theory
  • 20:00 The Big Bang Theory
  • 20:25 London Has Fallen
  • 22:18 Contraband
  • 00:29 Veronica Film
  • 01:03 Border Security: Australië
  • 01:25 Loop: Hart van Nederland
  • 05:44 Loop: Hart van Nederland
  • 07:25 TV Winkel
  • 07:55 Tommy Teleshopping
  • 11:20 My Kitchen Rules
  • 12:18 My Kitchen Rules
  • 13:17 Tommy Teleshopping
  • 14:00 Wat Eten We?
  • 14:26 Het Blok Australië
  • 15:27 My Kitchen Rules Australië
  • 16:27 MasterChef Australië: Dessert Masters
  • 17:28 Het Blok Australië
  • 18:27 My Kitchen Rules Australië
  • 19:29 MasterChef Australië: Dessert Masters
  • 20:30 Celebrity MasterChef Nederland
  • 21:30 The Greatest Hits: Met stip op 1
  • 22:32 Law & Order: SVU
  • 23:28 Law & Order: SVU
  • 00:23 Coroner
  • 01:19 Coroner
  • 02:09 Loop: Hart van Nederland
  • 03:05 Teleshop 8: Mediashop
  • 03:11 Teleshop 8: Mediashop
  • 07:16 Teleshop 8: Mediashop
  • 16:35 Goede Tijden, Slechte Tijden
  • 17:04 Murder, She Wrote
  • 18:05 The Bold and the Beautiful
  • 18:34 E.R.
  • 19:30 E.R.
  • 20:28 Open By Christmas
  • 22:15 Falling For Christmas
  • 00:05 Murder, She Wrote
  • 01:05 Teleshop 8: Mediashop
  • 03:59 Loop: Hart van Nederland
  • 05:52 Loop: Hart van Nederland
  • 07:00 TV Winkel
  • 15:01 The Doctors
  • 15:56 The Flying Doctors
  • 16:54 Castle
  • 17:48 Castle
  • 18:36 Castle
  • 19:32 Castle
  • 20:28 Urk!
  • 21:24 Supernanny
  • 22:20 Steenrijk, Straatarm UK
  • 23:18 Je Huis op Orde UK
  • 00:29 Urk!
  • 01:16 Tommy Teleshopping
  • 03:05 De Casagrandes
  • 03:30 De Casagrandes
  • 03:50 Spongebob Squarepants
  • 6 spongebob
  • 04:10 Spongebob Squarepants
  • 6 spongebob
  • 04:35 Spongebob Squarepants
  • 6 spongebob
  • 04:45 Spongebob Squarepants
  • 6 spongebob
  • 04:55 Spongebob Squarepants
  • 6 spongebob
  • 05:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
  • 05:15 ALVINNN!!! en de Chipmunks
  • 05:25 ALVINNN!!! en de Chipmunks
  • 05:35 ALVINNN!!! en de Chipmunks
  • 05:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
  • 06:00 Baby Shark's Big Show
  • 06:10 Blaze en de Monsterwielen
  • 06:35 PAW Patrol
  • 07:00 Huize Herrie
  • 07:25 Pokémon Ultieme Reizen
  • 07:55 SpongeBob
  • 08:25 Het Heuse Huize Herrie
  • 08:55 Danger Force
  • 09:20 Danger Force
  • 09:45 Orange Carpet
  • 09:50 De Thundermans
  • 10:20 De Thundermans
  • 10:50 Henry Danger
  • 11:20 Henry Danger
  • 11:45 Huize Herrie
  • 12:15 Huize Herrie
  • 12:40 Huize Herrie
  • 13:00 Het Heuse Huize Herrie
  • 13:25 De Thundermans
  • 13:55 De Thundermans
  • 14:25 Henry Dander
  • 14:50 Het Heuse Huize Herrie
  • 15:15 Orange Carpet
  • 15:20 Huize Herrie
  • 15:50 Huize Herrie
  • 16:00 Pokémon Ultieme Reizen
  • 16:30 SpongeBob SquarePants
  • 17:00 SpongeBob SquarePants
  • 17:30 The Patrick Star Show
  • 18:00 The Casagrandes
  • 18:25 The Loud House
  • 18:45 Huize Herrie
  • 19:15 Het Heuse Huize Herrie
  • 19:40 Rock Island Mysteries
  • 20:10 Danger Force
  • 20:40 Danger Force
  • 21:00 Henry Danger
  • 21:30 Henry Danger
  • 21:55 De Thundermans
  • 22:25 De Thundermans
  • 22:55 Henry Danger
  • 23:20 Het Heuse Huize Herrie
  • 23:50 Het Heuse Huize Herrie
  • 00:10 Victorious
  • 00:35 Victorious
  • 01:00 De Thundermans
  • 01:20 Danger Force
  • 01:40 Danger Force
  • 02:05 The Patrick Star Show
  • 02:25 Middenkost Post
  • 02:45 Huize Herrie

Films vanavond

  • 15:33 Zappbios: Oswald en de pingu´ns ? npo-3
  • 20:25 London Has Fallen ? veronica
  • 20:27 Never Say Never Again ? rtl7
  • 20:28 Open By Christmas ? rtl8
  • 20:34 De top van onderop ? npo-1
  • 22:15 Falling For Christmas ? rtl8
  • 22:18 Contraband ? veronica
  • 01:16 Tommy Teleshopping ? sbs9


Niets op TV? Bekijk de aanbieding van de dag