Programma
Groeten van MAX

Groeten van MAX

5
Informatief programma waarin Sybrand Niessen onder anderen probeert vakantieleed op te lossen. Hij roept reisorganisaties die onverschillig met hun klanten omgaan op het matje en geeft informatie waar je op moet letten als je een vakantie boekt. Ook zullen 'deskundigen' in verschillende vakantielanden de proef op de som nemen: welke koffie is het lekkerst, waar is bier het goedkoopst en hoe zit het met taxichauffeurs in het buitenland. En natuurlijk komen ook de leuke vakantieverhalen aan bod: vakantieliefdes, onontdekte plekjes en mooie reisverhalen. Kortom, eindelijk weer eens een leuk en informatief programma voor de Nederlandse vakantieganger.

Presentatie: Sybrand Niessen.
  • Groeten van MAX

    2736 x bekeken | 3-7-2017
    Groeten van MAX - 3-7-2017
    6
    Extra feestelijk, tiende seizoen van hét consumentenprogramma met aandacht voor klein- en groot vakantieleed. Deze zomer behandelen Sybrand Niessen en een team van deskundigen wederom klachten van gedupeerde reizigers... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    2579 x bekeken | 19-6-2017
    Groeten van MAX - 19-6-2017
    6
    Extra feestelijk, tiende seizoen van hét consumentenprogramma met aandacht voor klein- en groot vakantieleed. Deze zomer behandelen Sybrand Niessen en een team van deskundigen wederom klachten van gedupeerde reizigers... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1539 x bekeken | 3-6-2013
    Groeten van MAX - 3-6-2013
    5
    Deze uitzending van het programma Groeten van MAX is uitgezonden op maandag 3 juni door MAX. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen. Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1213 x bekeken | 19-7-2010
    Groeten van MAX - 19-7-2010
    5
    Deze uitzending van het programma Groeten van MAX is uitgezonden op maandag 19 juli door MAX. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen. Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1255 x bekeken | 12-7-2010
    Groeten van MAX - 12-7-2010
    5
    Deze uitzending van het programma Groeten van MAX is uitgezonden op maandag 12 juli door MAX. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen. Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1781 x bekeken | 17-8-2009
    Groeten van MAX - 17-8-2009
    6
    Transavia laat vakantiegangers achter op luchthaven Bordeaux Na een heerlijke vakantie op Gran Canaria, kan de terugreis niet snel genoeg gaan. Transavia laat de passagiers echter door middel van een tussenlanding op de... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1502 x bekeken | 10-8-2009
    Groeten van MAX - 10-8-2009
    5
    Gedupeerden faillissement Tourmax keren terug naar huis De eerste mensen komen terug van vakantie, nadat ze op hun vakantie adres te horen krijgen dat hun reisorganisatie Tourmax failliet is. "Wilt u de... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1779 x bekeken | 20-7-2009
    Groeten van MAX - 20-7-2009
    7
    Onthullende beelden van onze verborgen camera bij oplichtingszaak Op vakantie wordt u aangesproken en u wint een prijs met kraskaartjes. Voor u er erg in heeft, zit u bij een bijeenkomst en heeft u voor duizenden euro s... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1463 x bekeken | 13-7-2009
    Groeten van MAX - 13-7-2009
    5
    Hulp voor gedupeerden van de Spaanse villa fraude De Groninger politie heeft tot nu toe ongeveer honderd aangiften van gedupeerden binnengekregen. Groeten van MAX onderzoekt de zaak. Op vakantie belandt u in een... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1873 x bekeken | 6-7-2009
    Groeten van MAX - 6-7-2009
    5
    Huurders van particulier vakantiehuis staan voor dichte deur Tientallen Nederlandse vakantiegangers hebben via een Groningse website een vakantiehuisje of -appartement in Spanje gehuurd, dat bij aankomst niet bleek te... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1655 x bekeken | 29-6-2009
    Groeten van MAX - 29-6-2009
    7
    Gewonnen: een geheel verzorgde gratis reis naar Turkije, mooier kan het toch niet? Eenmaal in Turkije aangekomen blijkt de reis allesbehalve gratis en moet u diep in de buidel tasten. Een fijne vakantie in China eindigt... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1960 x bekeken | 4-8-2008
    Groeten van MAX - 4-8-2008
    5
    Aandacht voor het invoeren van goederen die buiten de EU zijn aangekocht. Een familie betaalt toeslag om met Transavia te vliegen, maar wordt zonder enige restitutie van het reisbureau op een andere vlucht ingeboekt.... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1682 x bekeken | 28-7-2008
    Groeten van MAX - 28-7-2008
    5
    Een prachtige reis door Mexico waarbij het noodlot toeslaat en de toerbus in vlammen opgaat. Een Nederlandse toeriste wordt ziek in Egypte en belandt in een Israëlisch ziekenhuis, zonder dat haar familie weet waar ze... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1804 x bekeken | 21-7-2008
    Groeten van MAX - 21-7-2008
    5
    Overboekingen, vertragingen en annuleringen in de luchtvaart staan centraal. Verhalen van mensen met enorme vertragingen en ongemakken op luchthavens. Een gezin heeft er zelfs 72 uur over gedaan om hun bestemming... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1815 x bekeken | 14-7-2008
    Groeten van MAX - 14-7-2008
    5
    Een heerlijke vakantie naar Tenerife, maar niet als het hotel een bouwput heeft in plaats van een zwembad. Boze caravaneigenaren voelen zich bedrogen door hun campingbeheerder. Te gast zijn Yda Matthijssen van de ANWB... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1817 x bekeken | 7-7-2008
    Groeten van MAX - 7-7-2008
    5
    Wat een simpele beenbreuk op de Filippijnen lijkt, loopt uit op een bijna-amputatie. En een drama in Grieks zwembad. Kinderen lopen brandwonden op door een chemische reactie in zwemwater. Verder diverse tips om... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1700 x bekeken | 30-6-2008
    Groeten van MAX - 30-6-2008
    5
    Een georganiseerde reis naar Indonesië waarbij niks georganiseerd is en wat te doen als uw camper het begeeft en de verhuurder u daar de schuld van geeft? Verder: hoe is het mogelijk is dat een reis binnen 24 uur na... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1876 x bekeken | 23-6-2008
    Groeten van MAX - 23-6-2008
    5
    In de eerste aflevering beveiliging van caravan en bagage, wat te doen als een reis wordt afgebroken wegens medische klachten en de boeking van een nietbestaande reis. Verder een kijkje in Lloret de Mar waar vier... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    2070 x bekeken | 4-7-2011
    Groeten van MAX - 148 zieken door virus in resort
    6
    De vakantie van 148 vakantiegangers valt in duigen: zij komen niet verder dan hun badkamer. De roep om democratie in het Midden Oosten heeft helaas ook gevolgen voor de Nederlandse vakantieganger. Wat als de... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1983 x bekeken | 28-5-2012
    Groeten van MAX - Aan- en verkoop van stacaravans
    3
    Door het verkeerd invullen van een ESTA verklaring, een elektronisch visum, missen Lucy Nitsch en Ton Kerkhoff hun vlucht naar Miami. De reisorganisatie is onbereikbaar waardoor het stel onverrichter zaken terug naar... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    1805 x bekeken | 2-8-2010
    Groeten van MAX - Agressieve verkoopmethoden
    5
    Veel kijkers van Groeten van MAX beklagen zich over de agressieve verkoopmethoden die tijdens verkoopdemonstraties gebruikt worden. Een 19-jarige meisje boekt een hotel in New York. Bij thuiskomst ziet ze dat het hotel... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    2020 x bekeken | 16-8-2010
    Groeten van MAX - Alpinetocht krijgt een vervelende wending
    6
    De familie Veltman maakt een wandeltocht door de Oostenrijkse bergen. Nadat ze vast komen te zitten worden hun noodsignalen niet opgepakt. Verder de hotel Gold Card. Deze hotelkortingskaart die door velen wel betaald,... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    2225 x bekeken | 30-8-2010
    Groeten van MAX - Amper compensatie na dertien uur vluchtvertraging
    6
    Na een heerlijke vakantie keert u met het vliegtuig weer huiswaarts. De bemanning is helaas niet aan de benodigde rusturen toegekomen, waardoor uw vlucht dertien uur vertraging oploopt. De luchtvaartmaatschappij biedt... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    2553 x bekeken | 12-6-2017
    Groeten van MAX - Bagage vermist
    4
    Din Jaspers en zijn vrouw Mary verheugen zich op een luxe cruise en vliegen vol verwachting naar Barcelona. Maar helaas gaat het al bij aankomst op het vliegveld mis. Din en Mary Jaspers gaan op een cruise. Ze vliegen... Bekijk uitzending
  • Groeten van MAX

    2633 x bekeken | 17-7-2017
    Groeten van MAX - Bedrogen na verkoopdemonstratie
    6
    Omgeboekte vluchten, verhuursites, souvenirs wel of niet mee, verkoopdemonstraties en de mystery guest. Door de hevige concurrentiestrijd in de luchtvaart, gebeurt het steeds vaker dat vluchten vanuit commercieel... Bekijk uitzending
« 1 2 3 4 5 »
Nieuws over Groeten van MAX
  • Sybrand Niessen terug met nieuw seizoen Groeten van MAX

    3-5-2018

    Sybrand Niessen presenteert vanaf eind mei het elfde seizoen van het consumentenprogramma Groeten van MAX, waarin aandacht wordt besteed aan groot én klein vakantieleed. Samen met een team van deskundigen behandelt Niessen deze zomer de klachten van gedupeerde reizigers. In het informatieve...
    Lees verder