Uitzending
Nieuwsuur - 30-9-2025

30-9-2025

Nieuwsuur

30 x bekeken | 0 reacties
5
Oekraïner opgepakt voor betrokkenheid sabotage Nord Stream. We spreken de advocaat van de opgepakte verdachte en schakelen met verslaggever Gert-Jan Dennekamp in Oekraïne.

Homoseksualiteit op religieuze scholen. Hoe wordt er gekeken naar homoseksuele relaties op deze scholen? We praten met deskundigen en met mensen uit de lhbti-gemeenschap die zelf op een religieuze school zaten.

Discussie over Gouden Kalf-nominaties. Er is een discussie opgelaaid over de Gouden Kalf-nominaties en subsidies voor films. We praten met regisseur Johan Nijenhuis, met Frank Hoeve, producent van genomineerde films, en met Sandra den Hamer, directeur Filmfonds.

De presentatie was in handen van Mariëlle Tweebeeke, Jeroen Wollaars, Eelco Bosch van Rosenthal en Petra Grijzen. Deze uitzending van het programma Nieuwsuur werd uitgezonden op dinsdag 30 september door de NOS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie