Uitzending
Nieuwsuur - 28-9-2025

28-9-2025

Nieuwsuur

209 x bekeken | 0 reacties
5
Rusland heeft opnieuw een zware drone- en raketaanval op Oekraïne uitgevoerd. Onze verslaggever Gert-Jan Dennekamp is in Oekraïne en heeft de laatste updates.

De Britse regeringspartij Labour behaalde een jaar geleden een grote verkiezingsoverwinning. Toch is de stemming binnen de partij vandaag de dag opvallend grillig. De peilingen zijn historisch laag en premier Starmer en zijn minister van Financiën Reeves zijn in rap tempo de meest impopulaire politieke leiders van Groot-Brittannië geworden. Hoe kan dat? We vragen het correspondent Fleur Launspach.

Tilda Swinton heeft een eigen tentoonstelling in het Eye Filmmuseum in Amsterdam.

De presentatie was in handen van Mariëlle Tweebeeke, Jeroen Wollaars, Eelco Bosch van Rosenthal en Petra Grijzen. Deze uitzending van het programma Nieuwsuur werd uitgezonden op zondag 28 september door de NOS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie