Uitzending
EenVandaag - 7-5-2025

7-5-2025

EenVandaag

263 x bekeken | 0 reacties
8
Draai van kabinet? Minister Veldkamp wil Europees onderzoek naar Israël
Tot hier, en niet verder. Minister Veldkamp van Buitenlandse Zaken waarschuwt Israël en 'zet een streep in het zand'. De minister veroordeelt de maandenlange Israëlische blokkade van hulpgoederen voor Gaza en wil dat de Europese Unie onderzoek gaat doen.

Wat voor paus willen jonge (conservatieve) katholieken in Nederland?
De kardinalen zijn in conclaaf om een nieuwe paus te kiezen. En die lijkt er een bijzondere opdracht bij te krijgen. Onder jongeren groeit namelijk de belangstelling voor de traditionele mis, iets waar paus Franciscus zelf niet zo blij mee was.

Conflict over Kashmir escaleert: Indiase premier komt niet meer naar ons land
Spanningen tussen India en Pakistan lopen verder op, nadat India gisteravond raketaanvallen uitvoerde waarbij zeker 26 doden en tientallen gewonden vielen. De landen liggen al sinds 1947 met elkaar overhoop. Toch lijkt de situatie nu anders.

De presentatie was in handen van Pieter Jan Hagens, Suzanne Bosman, Rik van de Westelaken en Roos Moggré. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op woensdag 7 mei door AVROTROS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie