Uitzending
EenVandaag - 20-5-2025

20-5-2025

EenVandaag

376 x bekeken | 0 reacties
7
Zoektocht naar Jeffrey en Emma gaat door: hoe gaat zo'n opsporing in zijn werk?
Burgers bieden zich regelmatig aan als vrijwilligers bij het zoeken naar vermisten. Zo ook in Finsterwolde, voor de zoektocht naar Jeffrey en Emma. Waar de politie dit eerst nog ingewikkeld vond, hebben ze nu een manier gevonden die ook voor hen werkt.

Is er een Europees alternatief voor Microsoft?
Gebruik je clouddiensten, dan is er een grote kans dat je bij Apple, Google of Microsoft zit. En bijvoorbeeld ook gemeenten en ministeries zitten volledig in die Amerikaanse systemen. Dat terwijl steeds duidelijker wordt wat de risico's hiervan zijn.

Glastuinbouw Nederland waarschuwt dat er steeds meer kassen komen met alleen zonnepanelen en geen teelt: 'Dan is het gewoon een zonnepark'
Het aantal kassen zonder teelt, maar mét zonnepanelen op het dak groeit snel. Belangenbehartiger Glastuinbouw Nederland slaat alarm en wil voorwaarden aan subsidies. Binnenkort ligt 5 procent van de kassen vol, maar kan er volgens hen bijna niets groeien.

Defensie wil meer militairen werven en dus wordt ook het 'thuisfront' groter: 'Zij zijn een belangrijk onderdeel'
Defensie wil meer militairen gaan werven en die moeten ook op missie. Zo'n uitzendperiode duurt vaak maanden en dat heeft niet alleen gevolgen voor de militair zelf, maar ook voor het thuisfront. Miranda kan hierover meepraten.

De presentatie was in handen van Pieter Jan Hagens, Suzanne Bosman, Rik van de Westelaken en Roos Moggré. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op dinsdag 20 mei door AVROTROS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie