Uitzending
EenVandaag - 14-5-2025

14-5-2025

EenVandaag

448 x bekeken | 0 reacties
6
Steeds meer gemeenten met maximum aan arbeidsmigranten
Hoewel de meeste Nederlandse gemeenten géén limiet stellen aan het aantal arbeidsmigranten dat binnen hun grenzen mag gaan wonen, groeit het aantal gemeenten dat wél regels invoert of dat overweegt te doen. Dat blijkt uit een inventarisatie.

Na pro-ana-sites is er nu skinnytok, Femke waarschuwt ervoor: Jongeren verliezen zich in schadelijke video's op TikTok
Het begint met 'onschuldige' fitnessvideo’s op TikTok, maar kan leiden tot een feed vol extreem dunne lichamen. Onder de hashtag #skinnytok wordt een vertekend schoonheidsideaal verspreid, dat jonge meiden richting een eetstoornis duwt.

Tweede Kamer debatteert over Co-Med: zijn commerciële bedrijven in de zorg verstandig?
De Tweede Kamer debatteert volgende week over de nasleep van het faillissement van huisartsenketen Co-Med. Door toedoen van dit commerciële bedrijf raakten tienduizenden mensen hun huisarts kwijt. "Blijven we toekijken hoe zorgcowboys hun gang gaan?"

KLM vliegt weer naar Israël
Naar Israël met KLM? 11 maanden lang kon het niet, maar vanaf eind mei gaat de maatschappij weer vliegen op Tel Aviv. Dat terwijl daar 2 weken geleden nog een bom afging. Hoe wordt besloten dat het veilig genoeg is? "MH17 was een 'game changer'."

De presentatie was in handen van Pieter Jan Hagens, Suzanne Bosman, Rik van de Westelaken en Roos Moggré. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op woensdag 14 mei door AVROTROS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie