Het spel Weerwolven is bij velen misschien wel bekend. Je speelt met kaarten en iedereen heeft een personage op de kaart. Maar wat gebeurt er als het spel in het echt wordt gespeeld? Dat krijgt de kijker te zien in het nieuwe programma Wolven. Dertien spelers durven het spel levensecht te spelen. Tien van de dertien zijn burgers en er blijven dus drie wolven over.
PresentatieHet is niet de eerste versie van Wolven, want ook in Duitsland en Frankrijk bestaat dit programma. De presentatie van de Nederlandse versie is in handen van
Soundos El Ahmadi en
Pieter Derks. De twee houden het spel een beetje luchtig en relativeren het spel.
Opzet spelHet spel zit namelijk vol met listen. Wie is er nog te vertrouwen en wie is er niet meer te vertrouwen? Door missies overdag te doen, kunnen burgers er sneller achter komen wie de wolven zijn. Ben jij benieuwd geworden naar het programma? Vanaf 29 augustus is het programma wekelijks te zien bij BNNVARA op NPO 1 om 20.30 uur.
Klik hier voor meer informatie over
Wolven, of bekijk het laatste
TV nieuws