Uitzending
Tijd voor MAX - Robèrt van Beckhoven viert 20ste verjaardag Omroep MAX

Robèrt van Beckhoven viert 20ste verjaardag Omroep MAX

Tijd voor MAX

4-9-2025

| 676 x bekeken | 0 reacties
6
Boezemvrienden Peter Heerschop en Viggo Waas gaan terug in de tijd naar hun éigen jeugd. Denk hierbij aan een bezoek aan de schooltandarts of zingen in de groep 8-musical.

Op Paleis Soestdijk zijn maar liefst drie tentoonstellingen tegelijkertijd te zien. Paleis-eigenaresse Maya Meijer praat ons bij.

Robèrt van Beckhoven maakt een feestelijke lekkernij ter gelegenheid van de 20e verjaardag van Omroep MAX.

NPO Klassiek bestaat 50 jaar. Daarom wordt er het nieuwe project Symfonische Sessies gelanceerd. Jet Berkhout presenteert het speciale programma en wordt bijgestaan door onder anderen Sophie Hijlkema. Ze vertellen erover.

In deze uitzending van Tijd voor MAX waren Robèrt van Beckhoven, Peter Heerschop en Viggo Waas te gast. Janny van der Heijden, Robèrt van Beckhoven, Bart van Olphen en Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Robèrt van Beckhoven viert 20ste verjaardag Omroep MAX werd uitgezonden op donderdag 4 september door MAX.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen)