Uitzending
Tijd voor MAX - Perikelen uit de tienertijd

Perikelen uit de tienertijd

Tijd voor MAX

5-12-2025

| 19 x bekeken | 0 reacties
6
Komend weekend staat de World Cup schaatsen op het programma in Thialf. Marianne Timmer blikt vooruit.

Willem Voogd en Pieter Hulst zijn te zien in De Proefkeuken, waarin ze op onderzoek uit gaan naar de herkomst de favoriete lekkernijen van kinderen.

Esther Krol heeft een boek geschreven over perikelen uit de tienertijd: Dingen die gebeuren als je erachter komt dat het leven best ingewikkeld is.

Robčrt van Beckhoven zorgt dat het heerlijk avondje (op 5 december) ook letterlijk een heerlijk avondje gaat worden.

Claudia de Breij gaat het theater in met haar nieuwe voorstelling Een Hoop. Ze geeft een voorproefje met een optreden.

Janny van der Heijden, Robčrt van Beckhoven, Bart van Olphen en Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Perikelen uit de tienertijd werd uitgezonden op vrijdag 5 december door MAX.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie