Uitzending
Tijd voor MAX - De Jostiband bestaat 60 jaar

De Jostiband bestaat 60 jaar

Tijd voor MAX

28-4-2026

| 37 x bekeken | 0 reacties
6
De beste werken van Woody van Amen zijn momenteel te zien in de Kunsthal Rotterdam. Irma Boom stelde de tentoonstelling samen. Samen komen ze over de expositie vertellen.

Ted van Essen legt ons uit wat er mis gaat met de website moetiknaardedokter.nl.

Natascha van Weezel spreekt in de serie Oorlog is Erfelijk met verschillende mensen over de oorlog en hoe deze, ook lang nadat het geweld is gestopt, doorwerkt in hun leven. Eén van de mensen die ze spreekt is Marga van Praag. Ze schuiven beiden bij ons aan.

De Jostiband bestaat 60 jaar en de band is dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid op 5 mei.

Janny van der Heijden, Robèrt van Beckhoven, Bart van Olphen en Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De Jostiband bestaat 60 jaar werd uitgezonden op dinsdag 28 april door MAX.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie