Uitzending
Podium Klassiek - 23-2-2025

23-2-2025

Podium Klassiek

362 x bekeken | 0 reacties
6
Cabaretier Freek de Jonge vertelt over zijn liefde voor klassieke muziek en treedt op met harpist Remy van Kesteren en bandoneonist Carel Kraayenhof.

Sven Figee vertelt over filmcomponist Thomas Newman en speelt muziek uit American Beauty.

De Hoge Tafel: Lilian Farahani bespreekt hoe opera wordt ingezet in films. Sopranen Nikki Treurniet en Zinzi Frohwein zingen de aria Sull'Aria uit Mozarts Le Nozze di Figaro, begeleid door het Dutch String Collective.

Het zussenduo Maria Milstein (viool) en Nathalia Milstein (piano) treedt op met een sonate van de Noorse componist Edvard Grieg.

In deze uitzending van Podium Klassiek waren Carel Kraayenhof, Freek de Jonge en Remy van Kesteren te gast. Door Cor Bakker werd er opgetreden in deze uitzending van Podium Klassiek. De presentatie was in handen van Dieuwertje Blok en Floris Kortie. Deze uitzending van het programma Podium Klassiek werd uitgezonden op zondag 23 februari door de NTR.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie