Uitzending
Pauw & De Wit - 4-9-2025

4-9-2025

Pauw & De Wit

666 x bekeken | 0 reacties
7
Terwijl de PVV en het CDA in de peilingen flink doorstijgen, lijkt de partij van Frans Timmermans al lange tijd stil te staan. Rechtse partijen noemen GL/PvdA radicaal en willen niet met hem samenwerken. Wat gaat partijleider Frans Timmermans doen om de grootste partij van Nederland te worden? Hij is te gast.

Omroep MAX bestaat twintig jaar. De meningen in Hilversum over de nieuwkomer waren destijds verdeeld, maar inmiddels is de omroep niet meer weg te denken van tv en radio. Hoe verklaart omroepbaas Jan Slagter dit succes? Hij is te gast, samen met André van Duin, die bij MAX aan een compleet nieuw hoofdstuk van zijn carrière begon.

In deze uitzending van Pauw & De Wit waren André van Duin, Frans Timmermans en Jan Slagter te gast. De presentatie was in handen van Tim de Wit. Deze uitzending van het programma Pauw & De Wit werd uitgezonden op donderdag 4 september door BNNVARA.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie