Uitzending
Pauw & De Wit - 3-11-2025

3-11-2025

Pauw & De Wit

447 x bekeken | 0 reacties
6
Jesse Klaver is gekozen als partijleider van GroenLinks-PvdA. Hoe hoopt hij de partij weer aantrekkelijk te maken voor de linkse kiezer? Hij schuift bij ons aan.

Twee dagen lang stond Marco Borsato vorige week voor de rechter, verdacht van ontucht met een toen 15-jarig meisje. Het Openbaar Ministerie eist vijf maanden cel, maar de zaak gaat ondertussen over veel meer: over macht, vertrouwen en de vraag wie er geloofd wordt. Advocaat van het slachtoffer Peter Plasman geeft een terugblik op de rechtszaak.

Joost Prinsen is op 83-jarige leeftijd overleden. We eren hem en blikken terug op zijn leven met Cornald Maas en Mylou Frencken.

De presentatie was in handen van Jeroen Pauw en Tim de Wit. Deze uitzending van het programma Pauw & De Wit werd uitgezonden op maandag 3 november door BNNVARA.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie