Uitzending
Pauw & De Wit - 2-10-2025

2-10-2025

Pauw & De Wit

659 x bekeken | 0 reacties
6
Marian Eisden, de pleegmoeder van de 15-jarige Jerryson die door de politie werd doodgeschoten, schuift aan samen met haar advocaat Jeffrey Jordan.

Nederland gaat tóch zieke en gewonde kinderen uit Gaza opvangen. Ondertussen wacht het vredesplan van president Donald Trump voor Gaza nog altijd op een antwoord van Hamas. Te gast zijn minister David van Weel en journalist Sinan Can.

Het is de laatste dag voor het verkiezingsreces. Te gast zijn politiek verslaggever Jorn Jonker, voormalig staatssecretaris van Veiligheid en Justitie Fred Teeven en kandidaat-Tweede Kamerlid namens GroenLinks-PvdA Marjolein Moorman.

De presentatie was in handen van Jeroen Pauw en Tim de Wit. Deze uitzending van het programma Pauw & De Wit werd uitgezonden op donderdag 2 oktober door BNNVARA.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie