Thomas Erdbrink woont al 25 jaar in
Iran en heeft zelf ervaren hoe het is om in een land te leven waar weinig ruimte is voor eigen inbreng. Dat maakt hem de ideale persoon om een jaar lang in Moskou te filmen, zonder last te hebben van de autoriteiten.
Verschillende burgersIn de nieuwe documentaireserie van vier afleveringen gaat Thomas in gesprek met burgers van Rusland. Zo spreekt hij met soldaat Tuta, spionne Maria Butina en burgers uit Marioepol (
Oekraïne), een van de steden die het hardst is getroffen door de oorlog. Zien zij Rusland als de verlosser of als de onderdrukker?
Eenzelfde uitkomstOp deze manier krijgt de kijker een compleet en exclusief beeld van het burgerleven in Rusland. De burgers hebben veel te vertellen en een standvastige mening, maar het einddoel van iedere burger is uiteindelijk vrede. Maar wat is de juiste oplossing?
Thomas Erdbrink is vanaf 22 maart wekelijks te zien op RTL 4 om 22.40 uur met zijn documentaireserie Onze Man Bij De Vijand.
Klik hier voor meer informatie over
Onze Man Bij De Vijand, of bekijk het laatste
TV nieuws