Uitzending
Nieuwsuur - 3-5-2026

3-5-2026

Nieuwsuur

322 x bekeken | 0 reacties
5
Het Eurovisie Songfestival zal politieke inmenging dit jaar streng controleren. Dat zegt de baas van het evenement, de Brit Martin Green, in een interview met Nieuwsuur.

Oekraïne voert de afgelopen twee weken aanvallen uit op de Russische olie-industrie. Waarom doet Oekraïne dit nu en in hoeverre merkt de Russische burger er iets van?

Van de honderdduizend Nederlandse joden die werden vermoord tijdens de Holocaust, is een groot aantal afgevoerd met treinen naar vernietigingskampen in Duitsland en Polen. In de trein werden brieven en kaarten geschreven en naar buiten gegooid.

De presentatie was in handen van Mariëlle Tweebeeke, Jeroen Wollaars, Eelco Bosch van Rosenthal en Petra Grijzen. Deze uitzending van het programma Nieuwsuur werd uitgezonden op zondag 3 mei door de NOS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie