Hulp & Recht past klachtenafhandeling aanHulp & Recht, het kerkelijk loket voor hulpverlening bij seksueel misbruik in de katholieke kerk, heeft bergen klachten binnen gekregen, maar kon slechts ongeveer de helft daarvan afhandelen. Dat had niet alleen met het aantal klachten, maar ook met de organisatie te maken. Daarom is de hulpverlening aan de slachtoffers grondig gereorganiseerd. In de studio commentaar van Wiel Stevens, de nieuwe voorzitter van de nieuwe Klachtencommissie.
Van Gogh Museum zes maanden dichtHet Van Gogh Museum gaat volgend jaar 6 maanden dicht. Is er eind volgend jaar nog een museum op het Museumplein open?
Alternatieve energie: Nederland loopt achterDe Duitsers verdienen veel geld aan alternatieve energie. Waarom lukt dat in Nederland niet?
Corbijn fotografeert favorietenCorbijn legt vast hoe zijn favoriete kunstenaars 'worstelen met het creatieve proces, de pijn en het drama van de scheppingsdaad'. Wat hij daarmee bedoelt, en hoe hij dat proces vangt in zijn foto's, legt hij uit tijdens een rondgang langs de portretten van zijn nieuwe tentoonstelling.
Sportblok circa 2240 uur:
Tennis: aandacht voor de wedstrijden op Wimbledon met commentaar van Jan RoelfsMotorsport: vooruitblik op de TT van AssenAandacht voor het overige sportnieuwsPresentatie:
Mariëlle Tweebeeke,
Rik van de Westelaken,
Dione de Graaff.
De presentatie was in handen van
Dione de Graaff,
Mariëlle Tweebeeke en
Rik van de Westelaken. Deze uitzending van het programma Nieuwsuur werd uitgezonden op vrijdag 24 juni door de NOS.
Item is niet meer te bekijken