Uitzending
Nieuwsuur - 21-5-2025

21-5-2025

Nieuwsuur

49 x bekeken | 0 reacties
5
Bij drie ministeries zijn er ernstige problemen in de uitvoering: bij Justitie en Veiligheid, Defensie en Buitenlandse Zaken. Dat concludeert de Algemene Rekenkamer. Te gast: President Pieter Duisenberg van de Algemene Rekenkamer.

Vanmiddag debatteert de Tweede Kamer over de huurbevriezing. We bespreken de uitkomsten met politiek duider Arjan Noorlander.

Sinds een week krijgen steeds meer Google-gebruikers in Nederland door kunstmatige intelligentie geschreven antwoorden te zien op zoekopdrachten. Wat is de impact hiervan?

Morgen opent de tentoonstelling Wij zijn natuur in Singer Laren, die is samengesteld door prinses Irene.

De presentatie was in handen van Mariëlle Tweebeeke, Jeroen Wollaars, Eelco Bosch van Rosenthal en Petra Grijzen. Deze uitzending van het programma Nieuwsuur werd uitgezonden op woensdag 21 mei door de NOS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie