Oekraïne deed een voorstel voor nieuwe onderhandelingen met Moskou. Naast een staakt-het-vuren wil Kyiv meer krijgsgevangenen uitruilen en naar Rusland gedeporteerde Oekraïense kinderen vrij krijgen. Hoe wordt er in Rusland naar deze Oekraïense kinderen gekeken? We bespreken het met deskundigen.
De Amerikaanse rivierkreeft bivakkeert al decennia in Nederlandse wateren en het worden er steeds meer. De beestjes zijn funest voor de biodiversiteit en gevaarlijk, omdat ze gaten graven in oevers en dijken.
Er moeten meer Zeeuwen komen en meer Zeeuwen blijven. Dat is de visie van de nieuwe commissaris van de koning in Zeeland,
Hugo de Jonge.
De presentatie was in handen van
Mariëlle Tweebeeke,
Jeroen Wollaars,
Eelco Bosch van Rosenthal en
Petra Grijzen. Deze uitzending van het programma Nieuwsuur werd uitgezonden op zondag 20 juli door de NOS.