Uitzending
Jouw Stad, Ons Dorp - 13-5-2020

13-5-2020

Jouw Stad, Ons Dorp

657 x bekeken | 0 reacties
5
Voormalig Mrs. Netherlands Universe Sophia en haar man Erik uit het Gelderse Ermelo ruilen met studenten Lisa en Jurjen uit Groningen. Sophia heeft haar baan als tv-presentator opgegeven om zich volledig op haar taak als mantelzorger voor haar zieke moeder te focussen. Dat betekent dat ze het dorp nauwelijks verlaat. Ze stapt nu met haar man n week lang in het studentenleven van Groningen: college volgen en proberen te overleven in een niet al te schoon studentenhuis. Lisa en Jurjen gaan naar het dorp en leren zowat het dorpsleven en mantelzorg precies inhouden.

Deze uitzending van het programma Jouw Stad, Ons Dorp werd uitgezonden op woensdag 13 mei door de NTR.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie