Uitzending
Hart van Nederland - 5-9-2025

5-9-2025

Hart van Nederland

921 x bekeken | 0 reacties
6
Bekijk direct de belangrijkste fragmenten:
Gratis kraamzorg voor kwetsbare gezinnen, een goed idee?
Gezinnen met geldzorgen kunnen niet altijd de eigen bijdrage betalen voor kraamzorg. Het gevolg daarvan is dat mensen soms kiezen om geen kraamzorg te nemen, terwijl het essentieel is voor een goede start. Om dat te voorkomen en om deze gezinnen te helpen, start een proef met gratis kraamzorg.

Minister Moes zegt sorry voor tweet over regenboogzebrapad
Minister Gouke Moes (Onderwijs, BBB) zegt sorry voor de tweet die hij eerder heeft geschreven over een regenboogzebrapad. Hij is vrijdagmorgen beëdigd als demissionair minister en kwam met zijn spijtbetuiging voor het begin van de ministerraad.

Verdachte situatie bij universiteitsgebouw Utrecht
Bij De Uithof in Utrecht is vrijdagmiddag een verdachte situatie gemeld. De politie heeft GRIP 1 afgekondigd, wat betekent dat hulpdiensten intensief samenwerken en de coördinatie is opgeschaald.

De presentatie was in handen van Wolter Klok, Maarten Steendam, Marlayne Sahupala, Sandra Schuurhof, Mirella van Markus, Evelien de Bruijn, Nikki Herr, Nadya Sewradj, Marijke Ketel, Celine Huijsmans, Anneloes Mullink en Mart Grol. Deze uitzending van het programma Hart van Nederland werd uitgezonden op vrijdag 5 september door SBS6.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie