Volksfeest in Deventer, want Go Ahead wint de bekerIn Deventer is het feest losgebarsten na de overwinning van Go Ahead Eagles in de finale van de KNVB-beker. De club won in Rotterdam na strafschoppen van AZ. Direct na het laatste fluitsignaal brak er groot feest los in de binnenstad.
Gekort worden op je uitkering als je naar de voedselbank gaat?Je hebt het al moeilijk genoeg, leeft van een bijstandsuitkering en durft eindelijk naar de voedselbank te stappen. Maar dan blijkt dat je daardoor gekort kunt worden op je uitkering. Klinkt bizar, maar toch is het voor allerlei mensen bittere realiteit. In Amsterdam Zuidoost zien ze het elke week gebeuren. Daarom pleit de
ChristenUnie nu voor een wetswijziging.
Bloemist Piet had als een van de laatste Nederlanders contact met de pausBloemist Piet van der Burg uit Berkel en Rodenrijs beleefde dit weekend een bijzonder moment in
Vaticaanstad. Als een van de laatste Nederlandse sprak hij met paus Franciscus, vlak voordat de paus zijn paaszegen uitsprak. De dag erna kreeg hij het verdrietige nieuws dat de paus is overleden.
AZ-fans gewond door botsing bussen op weg naar bekerfinaleBij een botsing tussen twee bussen met AZ-fans in de Wijkertunnel in de A9 bij Beverwijk zijn vijf mensen gewond geraakt, meldt de politie. Ze hebben nek-, rug- en aangezichtsklachten. Een persoon wordt overgebracht naar het ziekenhuis.
De presentatie was in handen van
Wolter Klok,
Maarten Steendam,
Marlayne Sahupala,
Sandra Schuurhof,
Mirella van Markus,
Evelien de Bruijn,
Nikki Herr,
Nadya Sewradj,
Marijke Ketel,
Celine Huijsmans,
Anneloes Mullink en
Mart Grol. Deze uitzending van het programma Hart van Nederland werd uitgezonden op maandag 21 april door SBS6.