Uitzending
Eva - 4-2-2026

4-2-2026

Eva

47 x bekeken | 0 reacties
4
D66, VVD en CDA gingen in gesprek over de verdeling van de ministeries. Daarmee zijn we weer een stap dichter bij kabinet Jetten I. Wie staan er binnenkort op het bordes? We bespreken de laatste ontwikkelingen in Den Haag met Christianne van der Wal en Joost Vullings.

In 'Uit de kunst' gaan Splinter Chabot en Youp van 't Hek voor ons het land in, op zoek naar de allermooiste tentoonstellingen. Welke mag je niet missen?

Herman Koch is een van de succesvolste schrijvers van Nederland. Met zijn roman 'Het diner' brak hij alle records. Inmiddels viert hij de honderdste druk van zijn wereldhit. Hij vertelt over zijn nieuwe boek De Overbodigen.

De presentatie was in handen van Eva Jinek. Deze uitzending van het programma Eva werd uitgezonden op woensdag 4 februari door AVROTROS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie