Mensen maken zich zorgen over de veiligheid in hun buurtZakjes coke in de achtertuin, dronken vechtpartijen en afval op straat. Lange tijd kampt de buurt van Tom met ernstige overlast van een groep arbeidsmigranten. Tot alle bewoners hun krachten bundelden.
Asielminister Marjolein Faber op bezoek in Ter ApelMinister Marjolein Faber van Asiel en Migratie bracht vandaag een bezoek aan het aanmeldcentrum voor vluchtelingen in Ter Apel. De asielminister sprak onder meer met inwoners en lokale politici over de aanpak van kansarme en overlastgevende asielzoekers.
Klimaatminister Sophie Hermans wil windmolens in de buurt van woningen voor groene doelenHoe dicht mogen windmolens bij huizen staan? Daarvoor moet een norm komen, maar de Tweede Kamer en de minister zijn het oneens met elkaar. Er zijn namelijk negatieve effecten op de gezondheid van omwonenden. "Vooral hinder dat je niet goed kunt slapen."
Hoe komen we van al die Chinese pakketjes af?Veel consumenten worden verleid om producten van websites als Shein en Temu te bestellen. Toch is het vaak van zeer slechte kwaliteit en onveilig. De Europese Commissie wil deze stroom aan Chinese pakketjes aan banden leggen door ze duurder te maken.
De presentatie was in handen van
Pieter Jan Hagens,
Suzanne Bosman,
Rik van de Westelaken en
Roos Moggré. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op donderdag 6 februari door AVROTROS.