Uitzending
EenVandaag - 25-9-2026

25-9-2026

EenVandaag

203 x bekeken | 0 reacties
6
Ouderenzorg verdienmodel voor vastgoedondernemers: 'Het was oud, versleten en goor'
Verwaarloosde panden opkopen en duur verhuren als zorglocatie: vastgoedbelegger Lenferink Groep maakt er een verdienmodel van. Uit onderzoek van EenVandaag en Follow the Money blijkt hoe gevaarlijk dat is. In Tienray leidde dat zelfs tot een overlijden.

Lidl mag geen nep-Birkenstocks verkopen: hoe zit het met namaakproducten?
Duitse supermarktketen Lidl is door de rechter op de vingers getikt voor het verkopen van namaak-Birkenstocks. De schoenen leken te erg op het origineel. Maar hoe bepaalt een rechter wat namaak is en wat niet? Dat is in de praktijk nog best ingewikkeld.

Nederland slaat voor heel Europa gas op, maar andere landen betalen niet mee
Nederland vult elk jaar ondergrondse gasopslagen, maar moet dat gas begin van de winter met verlies doorverkopen aan buurlanden. En daar draait de Nederlandse belastingbetaler voor op. Hoe werkt dit ingewikkelde gasspel? "Gasmarkt is compleet veranderd."

De presentatie was in handen van Suzanne Bosman, Rik van de Westelaken, Hila Noorzai, Rob Hadders en Malou Petter. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op vrijdag 25 september door AVROTROS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie