Gevluchte Oekraïners moeten hun auto op Nederlands kenteken zetten: 'Nieuw hoofdstuk in ons leven'Vandaag 3 jaar geleden vielen Russische troepen
Oekraïne binnen. Oekraïeners die naar Nederland vluchtten, moeten hun auto voor 4 maart op Nederlands kenteken hebben gezet. Dat lijkt misschien 'gewoon' een praktische handeling, maar er zit meer achter.
Komt er een Europees defensiefonds?Europa moet zo snel mogelijk een defensiefonds oprichten om samen wapens in te kopen. Er moeten extra tanks, vliegtuigen en munitie komen, nu de steun van de
Verenigde Staten niet langer zeker is. Nederland is tegen zo'n fonds. Is dat terecht?
Wat gaan we in Nederland merken van de Duitse verkiezingsuitslag?Door de verkiezingswinst van het christendemocratische CDU/CSU schuift de Duitse regering waarschijnlijk op naar rechts. Wat betekent deze uitslag voor Nederland en andere Europese landen? "Nederland en Duitsland zitten erg op één lijn."
Redde oorlogsmisdadiger Adolf Eichmann de Joodse Catharina van de dood?Een Joodse vrouw die zegt te zijn 'gered' door een van de grootste misdadigers van de Tweede Wereldoorlog: Adolf Eichmann. Ze zou daardoor deportatie naar een van de vernietigingskampen hebben ontlopen.
De presentatie was in handen van
Pieter Jan Hagens,
Suzanne Bosman,
Rik van de Westelaken en
Roos Moggré. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op maandag 24 februari door AVROTROS.