Paus Franciscus is overleden; hoe nu verder?Paus Franciscus stond 12 jaar aan het hoofd van de Katholieke Kerk. Maar na zijn overlijden moet de Kerk op zoek naar een nieuwe leider. Hoe lang gaat dit duren? En aan welke eisen moet de nieuwe paus voldoen? "Hij moet authentiek zijn."
'Internetpastoor' roemt overleden paus Franciscus: 'Een gedreven man, met besef van zijn verantwoordelijkheid'Het overlijden van paus Franciscus maakt veel dankbaarheid los bij Nikolaas Sintobin. Hij ontmoette hem nog een half jaar geleden, toen spraken zij over het verspreiden van de jezuïtische spiritualiteit. "De volgende? Het zal me een worst wezen"
Politiebaas Willem Woelders herkent zorgen van agenten om NAVO-top: 'Druk op politie enorm hoog, maar basistaken zijn gewaarborgd'Met nog krap 2 maanden tot de NAVO- top laten agenten weten zich zorgen te maken over de politiebezetting. Verantwoordelijk politiebaas Willem Woelders heeft er begrip voor: "Collega's worden op momenten echt redelijk uitgewoond en dan komt dit erbij."
Tweederde agenten noemt NAVO-top in Nederland onverantwoord: 'Wachttijden aangifte alleen maar langer'De meeste agenten (67 procent) vinden het onverantwoord dat de NAVO-top in Nederland wordt gehouden. Ze vrezen voor grote demonstraties, een falend C2000-systeem en cyberaanvallen tijdens de top, maar ook dat er op andere plekken te weinig agenten zijn.
De presentatie was in handen van
Pieter Jan Hagens,
Suzanne Bosman,
Rik van de Westelaken en
Roos Moggré. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op maandag 21 april door AVROTROS.