Uitzending
EenVandaag - 10-12-2025

10-12-2025

EenVandaag

33 x bekeken | 0 reacties
7
De consumentenbond wil een verbod op verkoop aan de deur
Intimidatie en agressie. De klachten blijven binnenkomen aan het adres van Delta Fiber over hoe verkopers zich aan de deur gedragen. Maar wat zijn je rechten als je als consument door zo’n verkoper overvallen wordt? "Neem rustig een besluit."

Debat over het eindverslag van informateur Sybrand Buma
Hij wil het liefst samenwerken met GroenLinks-PvdA, en een meerderheidskabinet, maar om premier te worden laat D66-leider Rob Jetten beide wensen vooralsnog gaan. Het blijft de vraag wat hem dit gaat opleveren. "We moeten gewoon aan het werk."

Waarom het Trump goed uitkomt als de deal tussen Netflix en Warner Bros stukloopt
Het was dit weekend groot nieuws, Netflix wil 83 miljard neerleggen om Warner Bros over te nemen. Maar Paramout jaagt ook al langere tijd op Warner Bros. "President Trump wil invloed hebben op de media."

De presentatie was in handen van Suzanne Bosman, Rik van de Westelaken, Roos Moggré, Hila Noorzai en Rob Hadders. Deze uitzending van het programma EenVandaag werd uitgezonden op woensdag 10 december door AVROTROS.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie