Dossier
Sybrand Niessen

Sybrand Niessen

Sybrand Niessen is geboren op 26 juli 1961 te Utrecht. Sybrand Niessen is een Nederlands presentator.

Sybrand Niessen presenteert nu Tijd voor MAX en MAX Vakantieman. Als presentator is Sybrand Niessen onder meer bekend van MAX PubQuiz, Droomhuis Gezocht, Groeten van MAX, Geef om je Hersenen, Dat is toch niet normaal!?!, Nederland te koop en TV Makelaar: Mission Impossible.

Onlangs was Sybrand Niessen te gast bij 70 Jaar TV.
Niets meer missen van Sybrand Niessen? Zet een wekker.
  • Tijd voor MAX

    600 x bekeken | 7-2-2026
    Tijd voor MAX - Compilatie ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Compilatie werd... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Vooruitblikken op de Olympische Winterspelen ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Vooruitblikken op... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Berend heeft meegedaan aan alle naoorlogse Elfstedentochten ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Berend heeft... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - 100 ideeën om Nederland beter te maken ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel 100 ideeën om... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Waarom is er al 54 jaar geen mens op de maan geweest? Martine van Os en Sybrand Niessen ontvangen een keur aan gasten. Een aangename mix van nieuws, kunst, cultuur en entertainment. Janny van der Heijden, Robèrt van Beckhoven, Bart van Olphen en Antoine Hermans waren in... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    722 x bekeken | 2-2-2026
    Tijd voor MAX - De nachtdiensten in de zorg ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De nachtdiensten in... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    616 x bekeken | 31-1-2026
    Tijd voor MAX - MAX Maakt Mogelijk ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel MAX Maakt Mogelijk... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    765 x bekeken | 30-1-2026
    Tijd voor MAX - Heimwee naar de jaren '80 ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Heimwee naar de... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    706 x bekeken | 29-1-2026
    Tijd voor MAX - De Poëzieweek gaat van start ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De Poëzieweek gaat... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - De mysterieuze verdwijning van een casinobaas ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De mysterieuze... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    807 x bekeken | 27-1-2026
    Tijd voor MAX - MAX Maakt Mogelijk ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel MAX Maakt Mogelijk... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    1000 x bekeken | 26-1-2026
    Tijd voor MAX - De verdwenen Joodse buurt ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De verdwenen Joodse... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    634 x bekeken | 24-1-2026
    Tijd voor MAX - Compilatie ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Compilatie werd... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    1038 x bekeken | 23-1-2026
    Tijd voor MAX - Nederland op Film is terug! ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Nederland op Film... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    771 x bekeken | 22-1-2026
    Tijd voor MAX - De derde levensfase ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De derde levensfase... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - De eerste roman van Wilfried de Jong ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel De eerste roman van... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Sportinnovaties voor onze Olympische atleten ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Sportinnovaties... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Mensen betalen vaak onnodig veel voor hun hoortoestel ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Mensen betalen vaak... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    796 x bekeken | 17-1-2026
    Tijd voor MAX - Compilatie ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Compilatie werd... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Wie wint dé prijs voor Nederlandse popmuziek? ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Wie wint dé prijs... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Na anderhalf jaar restauratie is De Stier klaar voor onthulling ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Na anderhalf jaar... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    539 x bekeken | 14-1-2026
    Tijd voor MAX - Opgroeien tussen twee culturen ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Opgroeien tussen... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    976 x bekeken | 13-1-2026
    Tijd voor MAX - 13-1-2026 ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX werd uitgezonden op dinsdag 13... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX - Het grootste dialect popconcert ooit ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Het grootste... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Tijd voor MAX

    435 x bekeken | 10-1-2026
    Tijd voor MAX - Compilatie ...Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Compilatie werd... Sybrand Niessen was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
« 1 . . . 4 5 6 7 8 9 10 . . . 156 »
TV gids
TV gids

TV gids

De TV gids van TVblik is een duidelijke gids met een overzicht van alle uitzendingen die vandaag op TV zijn.


Bekijk onze TV gids
Nieuws over Sybrand Niessen
  • MAX PubQuiz - Kees Tol eerste barman voor de pub quiz met quizmaster Sybrand Niessen

    Kees Tol eerste barman voor de pub quiz met quizmaster Sybrand Niessen

    18-10-2024

    Het is weer tijd voor een pub quiz zoals je dat gewend bent. De ene weet meer van het onderwerp dan de andere, maar daarom wordt het ook gespeeld in duo’s. De pub quiz wordt gegeven in, hoe toepasselijk, een kroeg. Iedere week staat er een andere barman of barvrouw om de duo’s en presentator tevens quizmaster Sybrand Niessen te voorzien van een drankje. In de eerste aflevering zorgt Kees Tol...
  • Tijd voor MAX - Piet Paulusma aan de slag bij Omroep MAX

    Piet Paulusma aan de slag bij Omroep MAX

    8-12-2019

    Piet Paulusma gaat na zijn vertrek bij SBS6 aan de slag als vaste weerman van Omroep MAX. Vanaf het nieuwe jaar maakt Piets Weer onderdeel uit van Tijd voor MAX. Buiten het seizoen van Tijd voor MAX blijft Piet te zien op NPO 1. Ook zal hij te horen zijn in de radioprogramma’s van MAX. De weerman is erg blij met zijn nieuwe klus. “Ik kijk uit naar dit nieuwe hoofdstuk bij MAX. Mijn hart ligt bij...
  • MAX PubQuiz - Omroep MAX maakt televisievariant van de pubquiz

    Omroep MAX maakt televisievariant van de pubquiz

    17-9-2019

    Omroep MAX komt vanaf volgende maand een televisievariant van de pubquiz. De pubquiz is volgens de ouderenomroep populairder dan ooit en daarom komt er een heuse televisieversie. Vanaf vrijdag 11 oktober test Sybrand Niessen in een gezellige kroegsfeer de kennis van de deelnemende teams. Elke aflevering nemen vijf teams het tegen elkaar op. De winnaars spelen op 27 december tegen elkaar in de...