Dossier
Rutger Castricum

Rutger Castricum

Rutger Castricum is geboren op 29 mei 1979 te Den Haag. Rutger Castricum is een Nederlandse presentator, die vooral bekendheid geniet als verslaggever voor de website GeenStijl.

Rutger Castricum presenteert nu Rutgers Lobby en Rutger & De Buitenlanders. Als presentator is Rutger Castricum onder meer bekend van Hofstad & Land, Rutger En De Uitkeringstrekkers Op Vakantie, Rutger en de uitkeringstrekkers, De Hofkar, De Hofbar, Rutger en de Nationalisten, De Oranje Zondag, Taxi Castricum, De Klimaatkar, Inclusief Rutger, De Bluffer, Verboden Liefde, Emmen op 1, Marokko op 1, PowNews Flits, Niet Lullen Maar Poetsen, Rutger & Maxim Op campagne, Studio PowNed, PowNed, Camping Powned, Zendtijd PowNed, House Ibiza en Trots op onze jongens.

In het verleden was Rutger Castricum reporter bij 3FM Serious Request.

Onlangs was Rutger Castricum te gast bij De Oranje Zondag.
Niets meer missen van Rutger Castricum? Zet een wekker.
  • Trots op onze jongens

    901 x bekeken | 14-6-2008
    Trots op onze jongens - 14 juni 2008 Deze uitzending van het programma Trots op onze jongens met de titel 14 juni 2008 is uitgezonden op zaterdag 14 juni door Veronica. De presentatie was in handen van Rutger Castricum. Rutger Castricum was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Trots op onze jongens

    894 x bekeken | 13-6-2008
    Trots op onze jongens - 13 juni 2008 Deze uitzending van het programma Trots op onze jongens met de titel 13 juni 2008 is uitgezonden op vrijdag 13 juni door Veronica. De presentatie was in handen van Rutger Castricum. Rutger Castricum was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Trots op onze jongens

    857 x bekeken | 11-6-2008
    Trots op onze jongens - 11 juni 2008 Deze uitzending van het programma Trots op onze jongens met de titel 11 juni 2008 is uitgezonden op woensdag 11 juni door Veronica. De presentatie was in handen van Rutger Castricum. Rutger Castricum was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Trots op onze jongens

    831 x bekeken | 10-6-2008
    Trots op onze jongens - 10 juni 2008 Deze uitzending van het programma Trots op onze jongens met de titel 10 juni 2008 is uitgezonden op dinsdag 10 juni door Veronica. De presentatie was in handen van Rutger Castricum. Rutger Castricum was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Trots op onze jongens

    945 x bekeken | 9-6-2008
    Trots op onze jongens - 09 juni 2008 Deze uitzending van het programma Trots op onze jongens met de titel 09 juni 2008 is uitgezonden op maandag 9 juni door Veronica. De presentatie was in handen van Rutger Castricum. Rutger Castricum was de presentator tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • DWDD

    1813 x bekeken | 25-4-2008
    DWDD - Laatste vrijdag van de maand ...Matthijs van Nieuwkerk met tafelheer Marc-Marie Huijbregts terug op de afgelopen mediamaand. Te gast zijn: Rutger Castricum van GeenStijl.nl; presentator Paul Witteman; schrijver Joost Zwagerman. De muzikale begeleiding... Rutger Castricum was te gast tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Rondom 10

    2186 x bekeken | 1-9-2007
    Rondom 10 - Afzeiken mag? ...tot groot persoonlijk leed en haat tussen bevolkingsgroepen? Te gast vandaag o.a. Dominique Weesie en Rutger Castricum van Geenstijl.nl, SP-senator Yildirim, Cees Wijburg (woordvoerder van Stefan Postma), middelbare... Rutger Castricum was te gast tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Op en top Nederland

    2107 x bekeken | 8-11-2006
    Op en top Nederland - Groningen Pernille La Lau en Rutger Castricum verkennen al lopend, varend en fietsend de provincie Groningen. Cultuur, natuur, historie en vermaak! Boer Jan, de gastheer van Pernille, laat haar kennismaken met het echte Groningen... Rutger Castricum was te gast tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
  • Op en top Nederland

    1808 x bekeken | 1-11-2006
    Op en top Nederland - Utrecht Léonie Sazias en Rutger Castricum doen een zoektocht met een culinair tintje. Rutger gaat op zoek naar de oorsprong van de hernhuttertjes. Tijdens zijn tocht komt hij op verrassende niet-culinaire plekken als De Oude... Rutger Castricum was te gast tijdens deze uitzending Programma | Bekijk uitzending
« 1 . . . 60 61 62 63 »
TV gids
TV gids

TV gids

De TV gids van TVblik is een duidelijke gids met een overzicht van alle uitzendingen die vandaag op TV zijn.


Bekijk onze TV gids
Nieuws over Rutger Castricum
  • Rutgers Lobby - Rutger Castricum in eigen serie

    Rutger Castricum in eigen serie

    26-3-2026

    Asiel, woningbouw, klimaat, onderwijs en zorg. Overal waar je kijkt, zijn er problemen. Politieke partijen kunnen van alles zeggen, maar maken ze het ook waar? Dat is waar veel mensen mee worstelen. Rutger Castricum is de uitgelezen persoon om politici stevig aan de tand te voelen in een nieuwe serie. Onderzoek naar het onderwerp In de serie Rutgers Lobby gaat Rutger in gesprek met...
  • Rutger En De Uitkeringstrekkers Op Vakantie - Uitkeringstrekkers op weg naar Zuid-Frankrijk

    Uitkeringstrekkers op weg naar Zuid-Frankrijk

    6-10-2025

    Rutger heeft een succesvolle serie achter de rug. Rutger en de uitkeringstrekkers. In de serie zijn er verschillende mensen voorgesteld aan de Nederlandse tv-kijkers. Na deze serie is binnenkort ook te zien dat een deel van de deelnemers op vakantie gaan met Rutger. Maar waar gaat de reis naartoe? En krijgen ze dit zomaar? En hoe is de dynamiek in de groep? Samenwerken, een zegen of een vloek? ...
  • Rutger en de uitkeringstrekkers - Wie is de persoon achter de uitkering?

    Wie is de persoon achter de uitkering?

    15-9-2025

    Per maand krijgen ongeveer 1,5 miljoen mensen een uitkering dat niet valt onder AOW. Dat is onwijs veel en meestal heeft de bevolking al zijn of haar oordeel klaar, voordat er een uitleg wordt gegeven. In het nieuwe programma Rutger en de uitkeringstrekkers gaat Rutger Castricum in gesprek met mensen die een uitkering krijgen en vaak niet goed kunnen participeren in de samenleving. Bijzondere...