Raymond Mens kan bij De Oranjezomer zijn lach niet inhouden om oude beelden van
Johan Derksen, waarin hij zich op geheel eigen wijze uitlaat over turnster
Sanne Wevers. Raymond weet genoeg: "Hier kan ik niet aan tippen. Er is maar één
Johan Derksen!"
Maandagmiddag dook plotseling het opvallende bericht op dat
André Hazes met
Noa Vahle op vakantie zou zijn geweest. Al snel bleek er sprake van een foutje: eigenlijk werd Noa Braaf, de vriendin van André, bedoeld, maar per ongeluk verscheen de naam van
Noa Vahle. Of zit er tóch een kern van waarheid in het verhaal?
Chris Woerts komt bij De Oranjezomer met baanbrekend nieuws over Ajax en krijgt daarvoor een staande ovatie van het aanwezige publiek.
Videoland heeft de trailer gedeeld van de dramaserie 'BASTA' over
Marco van Basten. De serie is binnenkort te streamen, maar
Chris Woerts verwacht er weinig van. "Net groeiend gras", aldus de sportmarketeer. "Zo saai als ik weet niet wat!"
Bas Nijhuis is nog altijd herstellende van een zware achillespeesblessure, maar de scheidsrechter werkt al maanden keihard aan zijn rentree op het voetbalveld. Wanneer hoopt Bas zijn comeback te maken?
Chris Woerts vindt dat de Eredivisie flink op de schop moet en komt bij De Oranjezomer met een aantal ideeën.
Noa Vahle is echter totaal niet enthousiast over zijn plannen en denkt dat de voetbalkijker hier helemaal niet op zit te wachten.
Deze uitzending van het programma De Oranjezomer werd uitgezonden op maandag 17 augustus door SBS6.