Uitzending
BinnensteBuiten - 26-11-2025

26-11-2025

BinnensteBuiten

22 x bekeken | 0 reacties
5
Door een gelukje mogen Egbert en Marije op een wel heel bijzondere plek wonen in Groningen; in het pand van de oude Stoombootmaatschappij. Het water heeft plaatsgemaakt voor wegen en bestrating, en toch herinnert nog veel aan een bijzonder verleden.

Onze kok Jetske bezoekt vandaag Alon die de meest uiteenlopende rest-groente en -fruit fermenteert. Hij doet dat volgens de oude traditie van eeuwen geleden.

In zijn herbarium in Wolvega bestudeert bramenexpert Karst al 45 jaar bramen. Waar de meeste mensen de braam zien als een alles overwoekerende plant, ziet Karst juist de schoonheid en noodzaak van deze fruitstruik.

De presentatie was in handen van Alain Caron, Sharon de Miranda, Ramon Brugman, Eva van de Ven, Marieke Schatteleijn, Nadia Zerouali en Jetske van den Elsen. Deze uitzending van het programma BinnensteBuiten werd uitgezonden op woensdag 26 november door KRO-NCRV.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie