Uitzending
Bar Laat - 3-2-2025

3-2-2025

Bar Laat

71 x bekeken | 0 reacties
5
EU-leiders spraken in Brussel over de handelsoorlog die Trump ook in de EU belooft te ontketenen. Frans Timmermans was ook in Brussel en wil actie zien van het kabinet. Samen met econoom Sandra Phlippen schuift hij aan.

Vader Klaas Spijk ging in Syrië op zoek naar zijn IS-dochter, 10 jaar nadat ze afreisde naar het kalifaat. Journalist Marcel van der Steen ging met hem mee. Ze schuiven beide aan om te vertellen over dit ongelofelijke verhaal.

Angela Schijf speelt in Sonja, het toneelstuk van Toneelgroep Maastricht, dat is gebaseerd op het boek van Sonja Barend. Veel lof voor het theaterstuk maar het tv-icoon zelf is minder enthousiast.

De presentatie was in handen van Jeroen Pauw en Sophie Hilbrand. Deze uitzending van het programma Bar Laat werd uitgezonden op maandag 3 februari door BNNVARA.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie