Na jarenlang de wereld op beeld te hebben gezien, is het nu helaas tijd voor het allerlaatste seizoen van 3 op Reis. En wat een hekkensluiter. Vijf presentatoren reizen de wereld over, in afwachting van bijzondere ontmoetingen, overweldigende beelden en dus ook een onvergetelijke reis. Wat staat hen te wachten?
PresentatorenMax Terpstra, Eva Eikhout,
Raïsha Zeegelaar,
Sahil Amar Aïssa en
Jurre Geluk staan te popelen om de wereld aan de kijker te laten zien. Van het noorden tot het zuiden en alles daartussenin. De Molukken, Finland,
IJsland, Italië,
Slovenië,
Barbados,
Jamaica en
Portugal staan op de lijst om te bezoeken.
Mooie reizen voor de boegKijk voor de allerlaatste keer mee met de geweldige reizen die vol zitten met verschillende culturen, landschappen, mooie ontmoetingen en meer. Het laatste seizoen van 3 op Reis is vanaf 23 augustus elke zondag te zien bij BNNVARA op NPO 3 om 19.50 uur. Zorg dat je het niet mist!
Klik hier voor meer informatie over
3 op Reis, of bekijk het laatste
TV nieuws