...geacteerd door Aart Staartjes, Arjan Smit, Elvan Akyildiz, Frank Groothof, Gerda Havertong, Hakim Traïdia, Lot Lohr, Mamoun Elyounoussi en Martin van Waardenberg. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de...
Lot Lohr was acteur tijdens deze uitzendingProgramma | Bekijk uitzending
Pino speelt met zijn knuffels. Maar die willen allemaal iets anders. Pino lost het op. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Samen spelen samen delen werd uitgezonden op donderdag 8 februari door...
Tommie en Ieniemienie hebben een bal gekregen van Lot. Die moeten ze samen delen. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Delen werd uitgezonden op vrijdag 19 januari door de NTR.
Vandaag is Ienie Super-Ieniemienie! Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Stoer werd uitgezonden op woensdag 10 januari door de NTR.
Tommie kan niet kiezen welke muts hij het mooist vindt. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Sneeuw werd uitgezonden op maandag 15 januari door de NTR.
Pino moet zijn kamer opruimen van Lot. Als hij klaar is, krijgt hij een verrassing. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Verrassing werd uitgezonden op woensdag 17 januari door de NTR.
Tommie is heel sterk. Hij kan alles optillen. Nou ja, bijna alles. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Slim werd uitgezonden op vrijdag 9 februari door de NTR.
Pino is heel enthousiast. Hij gaat kamperen. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Willen werd uitgezonden op vrijdag 12 januari door de NTR.
Ieniemienie moet opruimen van Lot. Daar heeft ze helemaal geen zin in. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Idee werd uitgezonden op maandag 5 februari door de NTR.
Pino heeft een huisdier. Hij zorgt heel goed voor zijn goudvis Bluppie. Deze uitzending van het programma Sesamstraat met de titel Vis werd uitgezonden op donderdag 1 februari door de NTR.