Uitzending
Tijd voor MAX - Een eerbetoon aan een halve eeuw Surinaamse muziekgeschiedenis

Een eerbetoon aan een halve eeuw Surinaamse muziekgeschiedenis

Tijd voor MAX

20-11-2025

| 27 x bekeken | 0 reacties
5
De Amerikaanse president Trump heeft de wet ondertekend die de beruchte Epstein-documenten openbaar maakt. Willem Post komt ons bijpraten.

Ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van de Republiek Suriname is er een speciaal concert in de Doelen. Bij ons te gast zijn Oscar Harris en medeorganisator Roy Khemradj.

Tannaz Hajeby schuift aan met leuk nieuws!

De voorstelling Tick Tick Boom! is de autobiografische musical van Jonathan Larson. Die wordt nu uitgevoerd door een unieke cast van drie vakmensen: Milan van Waardenburg in de rol van Jon, Liss Walravens als Susan en Paul Morris als Michael.

Janny van der Heijden, Robčrt van Beckhoven, Bart van Olphen en Antoine Hermans waren in deze uitzending van Tijd voor MAX deskundige. De presentatie was in handen van Sybrand Niessen en Martine van Os. Deze uitzending van het programma Tijd voor MAX met de titel Een eerbetoon aan een halve eeuw Surinaamse muziekgeschiedenis werd uitgezonden op donderdag 20 november door MAX.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie