Wanneer er een zwartrijder is in de trein en de persoon wil niet meewerken, dan wordt de Meldkamer Utrecht Centraal opgeroepen. Vanuit daar geven medewerkers advies over wat ze op locatie kunnen doen, samen met de medewerkers van NS Veiligheid & Service. Voor velen is dit een onbekende plek, maar daar brengt de nieuwe serie Meldkamer Utrecht Centraal verandering in.
Zeven duo’s, altijd aanwezigZeven duo's worden gevolgd tijdens hun dagelijkse werkzaamheden. Of het nou de ochtendspits is of de spanning in de nachttreinen: niets is hetzelfde. De medewerkers zijn te zien op de stations, aanspreekbaar en staan altijd paraat wanneer er iets is.
Veiligheid vooropVeiligheid is nooit vanzelfsprekend, maar met behulp van deze medewerkers – die hun passie en besluitvorming op de juiste manier inzetten – wordt de reis van de reiziger een beetje aangenamer. Meldkamer Utrecht Centraal is vanaf 5 januari te zien op RTL5 om 20:30 uur.
Klik hier voor meer informatie over
Meldkamer Utrecht Centraal, of bekijk het laatste
TV nieuws