De weg wordt steeds gevaarlijker. Bange en roekeloze bestuurders zijn steeds vaker op de weg te vinden. Gelukkig zijn er twee coaches die het aandurven om de weg weer een stukje veiliger te maken. Zes kandidaten hebben een plek gekregen in het nieuwe seizoen van De Slechtste Chauffeur van Nederland.
Nieuwe toevoegingHoewel het format al sinds 2003 hetzelfde is gebleven, is er dit seizoen iets nieuws toegevoegd. In de serie zien we normaal gesproken zes kandidaten, maar er gaat natuurlijk een selectieprocedure aan vooraf. Die is in het nieuwe seizoen ook te zien. De kandidaten worden gevolgd met een camera in de mediastad Hilversum.
Laatste selectierondeDe twaalf slechtste chauffeurs worden naar een grote loods gestuurd. Na verschillende oefeningen wordt er een selectie gemaakt van de zes uiteindelijke deelnemers.
John Williams begeleidt de kandidaten tijdens dit traject.
Tom Coronel en Linda Gillis nemen ieder drie kandidaten onder hun hoede. Vanaf 25 februari is er wekelijks een nieuwe aflevering te zien om 20.30 uur op RTL 5.
Klik hier voor meer informatie over
De Slechtste Chauffeur van Nederland, of bekijk het laatste
TV nieuws