Uitzending
Carrie Op Vrijdag - De populariteit van de boybands in de jaren 90

De populariteit van de boybands in de jaren 90

Carrie Op Vrijdag

19-9-2025

| 56 x bekeken | 0 reacties
5
De trainer die aan de wieg stond van de atletiekcarričre van Femke Bol is bij ons te gast: Werner Andrea.

Schaatskampioen Antoinette de Jong werd als kind gepest. Sport was haar redding, en dat gunt ze andere gepeste kinderen ook. Ze schuift aan samen met haar man Coen.

Arvid en Joyce Sandifort verloren hun twintigjarige zoon Tygo, die overleed aan de gevolgen van een verkeersongeluk.

Hoe beleefde Xander van der Wulp Prinsjesdag?

We zingen en praten over guilty pleasures uit de jaren 90; de populariteit van boybands. Charly Luske, Tommie Christiaan en Sonny Sinay zijn te gast.

De presentatie was in handen van Carrie ten Napel. Deze uitzending van het programma Carrie Op Vrijdag met de titel De populariteit van de boybands in de jaren 90 werd uitgezonden op vrijdag 19 september door MAX.
(ter verificatie, je kunt ook inloggen) Plaats reactie