Eva's vader wil liever vrouw zijn. Simone blijft samen met haar broertje in hun ouderlijk huis wonen nadat beide ouders overleden zijn. En Lola Brood, hoe ging zij om met het leven en de dood van haar vader?
Bekijk uitzending
Er wordt aandacht besteed aan drie mensen die leven zonder bezit.
Bekijk uitzending
Sophie volgt drie mensen die om verschillende redenen eenzaam in de liefde zijn. Of door de omstandigheden waarin ze terecht zijn gekomen, of door de keuzes die ze zelf gemaakt hebben.
Bekijk uitzending
Remy Bonjasky was wereldkampioen K1 fighten, Dorian van Rijsselberghe werd Olympisch Kampioen windsurfen en Michael Boogerd stopte met wielrennen. Over topsport, succes, offers en het leven na de roem.
Bekijk uitzending
Op de radio gaan bijna alle liedjes over de liefde. In deze aflevering nemen we iets langer de tijd voor drie verhalen over de liefde die iets minder herkenbaar zijn.
Bekijk uitzending